O Kancelarii

Kancelaria Notarialna Dagmara Żak

Kancelaria Notarialna notariusz Dagmary Żak zapewnia profesjonalną oraz kompleksową obsługę prawną w zakresie dokonywanych czynności notarialnych. Świadczymy usługi notarialne z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem. Gwarantujemy zachowanie w tajemnicy okoliczności sprawy, o których dowiemy się ze względu na wykonywane czynności notarialne.

Kancelaria znajduje się na drugim piętrze w biurowcu przy ulicy Trzebińskiej nr 56 w Chrzanowie. Budynek posiada windę i został przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Lokal jest klimatyzowany. Kancelaria zapewnia bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla klientów Kancelarii. Ponadto istnieją równie dogodne połączenia komunikacją miejską. Bliska odległość od miast: Trzebinia, Libiąż.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Istnieje możliwość dostosowania godzin funkcjonowania kancelarii do indywidualnych potrzeb, również w dni wolne od pracy, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Czynność notarialna może być dokonana poza kancelarią notarialną, jeśli przemawia za tym charakter czynności (np. walne zgromadzenie spółki akcyjnej) lub szczególne okoliczności (np. strona czynności nie może być obecna w kancelarii ze względu na podeszły wiek lub chorobę).

W celu ustalenia treści oraz formy czynności notarialnej a także skompletowania niezbędnych dokumentów prosimy o kontakt z Kancelarią Notarialną. Pozwoli to na sprawne przeprowadzenie czynności notarialnej w ustalonym terminie. Pracownicy Kancelarii Notarialnej pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Kancelarii.

Informacje oraz porady związane z czynnościami notarialnymi udzielane są przez notariusza bezpłatnie.

Udogodnienia dla klientów

Bezpłatny parking

Bezpośrednio przed budynkiem Kancelarii dostępne są liczne, bezpłatne miejsca parkingowe.

Bezpłatny dostęp do Internetu

Klientom zapewniamy bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Strony transakcji mogą wykonać płatności wynikające z zawieranych czynności notarialnych zarówno na własnym sprzęcie komputerowym, jak i na udostępnionym przez pracowników Kancelarii.

Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wewnątrz znajduje się winda. Przy wejściu głównym dostępne jest wydzielone stanowisko parkingowe przeznaczone wyłącznie dla osób niepełnosprawnych.

Płatności kartą

Kancelaria przyjmuje płatności kartami płatniczymi